Assassin's RPG

Martwe forum gdzie można się dobrze bawić i prowadzić sesje bez żadnych zasad.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-06 15:32:16

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

To był kolejny dzień dla Kashmiry wracała ze szkoły zadowolona z siebie idąc przez metalową metropolię. Aethor jest podzielony na swoiste województwa które mają 5 poziomów . Ciepło i energia jest uzyskiwana dla miasta z podziemnych wulkanów ,a tlen z oddzielnego zbiornika wielkości jednego kręgu w którym hoduje się rośliny lub wydobywa tlen z wody za pomocą reakcji chemicznej. Pomiędzy poziomami i kręgami ludzie się przemieszczają za pomocą pociągów . Każdy krąg składa się z części do pracy , miejscem dla mieszkańców i do zakupów. Wiele osób ma problemy z klaustrofobią z powodu małej ilości miejsca. Na pierwszy rzut oka wydaje się być brudno i przesadnie technologicznie ale niektóre budynki są budowane ze skały , ulice malowane , budują fontanny i parki . Aethor od zakończenia wojny z Goetha zaczął ewoluować z pomocą Asgardu ze stalowej metropolii to miejsce staje się podwodna cywilizacją. Prawo jest tutaj silne ci co złamali prawo idą do szklanego więzienia na środku oceanu gdzie siedzą w samotności bez żadnych lokatorów ,a szkło jest dźwiękoszczelne więc nikt nie usłyszy ich . Jako karę śmierci mają podłączenie do GEO-B-Battery pojemnika bateryjnego którego ogniwem są żywi ludzie ich ciepło ciała i zasoby organizmu służą jako energia(Widzieliście MATRIX nie?) i takie baterie to wypadkowe /przenośne źródło energii lub są sprzedawane dla innych krajów . Wróciłaś do domu mieszkasz w bogatszym domostwie z warsztatem który jest miejscem pracy twojego ojca. Gdy stanęłaś przed domem ujrzałaś otwarty warsztat i jakiś ludzi rozmawiających z twoim ojcem . Gdy cię zobaczył zawołał .
-Kashmira! Potem musimy pogadać !
Potem weszłaś do domu i udałaś się do swojego pokoju.
Masz trzy opcje do wyboru.
1. Przebrać się i się przejść (info dodatkowe nie masz przyjaciół wszyscy się ciebie boją.)
2. Poszukać brata bo jak teraz coś przeskrobie poważnego to go podłączą do GEO-B- Battery.
3. Poczekać na ojca.


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#2 2011-08-08 11:57:27

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Poszłam do pokoju gdzie założyłam swoje standardowe męskie ubrania i postanowiłam poszukać brata.
-Sk******n pewnie szuka guza. Niewiele będzie z niego pożytku jako baterii a w domu się przyda. - przeklęłam, malując kreskę nad rzęsami by wyglądać bardziej emo i pasować do miasta. zaczesałam włosy do góry  i oglądając się w lustrze... -Żadna laska mi się nie oprze! - pozowałam przed lustrem jeszcze przez parę minut szukając najprzystojniejszej perspektywy, po czym wyszłam szukać tego bękarta. Zostawiłam ojcu kartkę, że zaraz wrócę.


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#3 2011-08-08 17:18:01

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Opuściłaś domostwo i ruszyłaś w miasto . Twój wygląd zwracał uwagę kobiet od treningów z ojcem miałaś wyrzeźbione mięśnie któ maskował fakt iż jesteś kobietą (dla mnie to nie problem ,że chcesz TAKĄ postać nawet gratuluję inicjatywy.) Twój brat zazwyczaj chodził z miejscowymi punkami i niszczył rzeczy w parku do którego się udałaś. Światła miasta neony i iskry strzelające z przewodów wyglądły niesamowicie z jednej strony to wyglądało strasznie sam metal ,a jednak byla w tym jakaś magia...W końcu trafiłaś do parku po przejażdżce pociągiem gdzie napotkałaś dwóch znajomych brata .Ich wygląd? Długie cukrowe fryzury łańcuchy i słabej jakosci QA . Zauważyli cię od razu no cóż rzucałaś się w oczy.
-Proszę , proszę to ,,brachol'' Abdula czego tu szukasz czarnuchu? (twój brat nie raczył wspomnieć ,że jeste kobietą.)
-MOjego brata białasie wiesz gdzie on jest ?
Po tych słowach podszedli do ciebie.
-No sorki nie mam pojęcia ....chociaż może wiem ale wiesz moja pamięć działa trochę jak automat z napojami jełi wiesz o co mi chodzi heheh.
-AAA! Trzeba przywalić ?
Po tych słowach zasadziłaś mu kopa.
-Co za skur- Teraz to mnie wkurzyłeś.
Zaczęła się bójka wykorzystałaś nauki ojca i lekka przykucnęłaś z kolanami po czym zaczełaś lekko się oddalać i krążyć wokół przeciwników . Jeden z nich od razu wpił sobie coś w ramię zaczęło się coś świecić po czym pojawił się wyłądowania elektryczne i rzucił się na ciebie. Skoczyłaś na niego jak małpa po czym usztywniłaś palce prawej dłoni tworząc łapę tygrysa ,a drugą w pięść po czym zaczęłaś combo. Drapnięcie lewą ręką po czym od razu cios z pięści . Powtózyłaś akcję 4 razy po czym pociągnęłaś przeciwnika na ziemię nogami i byłaś gotowa złamać mu jego normalną rękę gdy...
-Dobra już dobra....on ..j-jest na poziomie 2 tego bloku ACC+ kupuję coś tam..o-od jakiś gości ma ponoć jakiś s-skok zrobić to wszystko co wiem przysięgam!
(możesz dobić lub dać żyć)
Po twojej decyzji udasz się do 2 poziomu tam jest dużo przestępców ktorzy dobrze się chowają przed poicją twój brat prawdopodobnie jest przy rurach cieplnych od wulkanów gdzie dilerzy handlują narkotykami lub bronią. Możesz nakablować o skoku lub sama pójść . WIEM czytałem poprzedniego posta twojego i mówiłaś ,że się przyda w domu ALE nagadanie w policji to nie sprzedanie go od razu możesz opowiedzieć historię łagodzącą lub powiedzieć ,że jesteś jego opiekunem lub jakiś kit . Jak zejdziesz na dół to tylko z ciekawości lub dla akcji .


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#4 2011-08-08 21:32:05

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

-Po prostu zejdź mi z oczu...- powiedziałam do gościa, nie chciałam pobrudzić sobie ubrania krwią, laski nie lecą na to. Poszłam po brata, był w jakiejś kotłowni i było gorąco. Zdjęłam żakiet i zostawiłam na zewnątrz. (nie chce mieć dużych mięśni, nie kręci mnie to. umiarkowane wystarcza. Nie chce być też bardzo ciemna, bo nie lobię murzynów. ) Zostałam w podkoszulku. Nie ufałam policji od małego, więc wolałam zabrać gówniarza zanim narobi sobie i komuś kłopotów. Rodzina to rzecz najważniejsza więc po co mieszać w to prawo. -A ukarać mogę go sama. - głośno pomyślałam a na mojej twarzy wymalował się istny trollface ;D (moja siostra robi zajebistego trollface'a!!)
-Abdul... Skurwysynu...skaranie boskie z tobą. Jak mogę być wiarygodnym prawnikiem skoro mój brat psuje opinię rodziny. Gdyby faceci byli tacy jak ja świat byłby lepszy... - zobaczyłam swoje odbicie w szybie, przez chwilę znów szukałam najbardziej seksownej pozy.

(Nie chcę pompatycznej postaci, czyli mściwego, szlachetnego wojownika ratującego życie najuboższym, zabierającego bogatym i dającego biednym, karzącego złoczyńców w imieniu księżyca, z mroczną przeszłością etc. Takie postacie są nudne. Podczas sesji chce się śmiać, a nie spełniać marzenie o jakimś superherosie myślącym, że jest fajny. Do Kashmiry zamierzam podejść z dystansem ^^' )

Ostatnio edytowany przez yunalaska (2011-08-09 14:14:17)


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#5 2011-08-09 22:32:56

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Szłaś przez korytarze kompleksu odpowiedzialnego za nadzorowanie rur wulkanicznych. Pracowników wogóle nie było albo wybici albo im zapłacono za niebycie w pracy dzisiaj. W końcu gdy przechodziłaś obok pojemników z ciekłym azotem ujrzałaś spotkanie . Dużą bandę ludzi z gnatami którzy o czymś rozmawiali był tam twój brat. Krótkie włosy i broda jak Clint Eastwood . Było dużo skrzyń z bronią widać jakiś deal z jakimiś bladymi mężczyznami prawdopodobnie Yamatanie.
-10 skrzyń karabinów jak się umawialiśmy tak ?
-Tak wszytko jest tak jak się umawialiśmy przyjacielu będzie dobrze tylko dajcie nam kasę.
-Abdul dawaj walizkę !
,,Sweet child in time, you'll see the line
Line that's drawn between good and bad
..''
Twój brat wyszedł z szeregu z walizką przyczepioną do ręki . Chciałaś podejść bliżej gdy nagle trąciłaś jakiś młotek który zrobił duży hałas.
-Co to było ? Psy?! A więc to tak wykiwaliście nas?
-HOla hola hola jakie psy nikogo tu nie ma!
-A ten dźwięk ?
-Jaki dźwięk?
-Hehehe jeszcze mi udaje ,że nic nie słyszał.
po tych słowach Wszyscy powyciągali broń.
-Macie 5 sekund by zabrać stąd wasze bateryjkowe tyłki .
-Wal się skośnooki !
Po chwili zaczęła się strzelanina ,wszędzie kule i ludzie zaczęli padać jak kaczki.
See the blind man shooting at the world
Bullets flying, ooh taking toll
If you've been bad - Oh Lord I bet you have
And you've not been hit oh by flying lead
You'd better close your eyes, aahaouho bow your head
Wait for the ricochet

Powiedziałaś do siebie gdy twój brat schylił głowę przed kulami.
-Gdybyś był tylko grzecznym chłopcem i usiedział na tyłku! Niech to!
....


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#6 2011-08-09 23:17:12

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Nie byłam uzbrojona, więc odsunęłam się by nie oberwać niechcący.
-Co tu kur... robi młotek?! Żyjemy w tak nowoczesnych czasach a tu jest kur... młotek... - przeklęłam. Młotek to takie prymitywne narzędzie. Usiadłam cicho w kącie, starając się nie opierać o gorące ściany. Przez moment liczyłam, że mój brat-debil przypadkiem tędy będzie przechodził. Obserwowałam go dokładnie. Po chwili postanowiłam po cichu go zawołać.
-Abdul....Abdull....- nie słyszał, pewnie przez kule. Wzięłam nieszczęsny młotek, po czym rzuciłam w niego, by zwrócił na mnie uwagę, uważając rzecz jasna by nie trafić go w pusty łeb.
-Abdul, do cholery, chodź tu! - licząc na spostrzegawczość brata pomachałam mu ręką wskazując swoją lokalizację.
Z bronią palną w dodatku w liczbie mnogiej nie wygram, więc nie ma co kozaczyć. Zostaję tutaj.

Ostatnio edytowany przez yunalaska (2011-08-09 23:24:14)


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#7 2011-08-10 17:59:24

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Wyrwałaś chwasta obok Abdula który usłyszał trzask czaszki nie spowodowany kulą rozejrzał się i cię zobaczył za pojemnikami za którymi się znajdowałaś . Przez chwilę się zbierał po czym wstał i szybko pognał w twoją stronę. Gdy znalazł się przy tobie w swoim dresiarsko łańcuchowym stroju zaczął od razu pyskować .
-Co tu robisz ?! Zostaw mnie w spokoju ja decyduję co zrobię ze swoim życiem ! Myślisz ,że tak robiąc zrobisz się bardziej męska? Wiesz co ci powiem ? Nie masz po prostu chłopa i ci się w d**ie poprzewracało z tym tranwe coś tam !
Wszyscy naokoło strzelali parę pocisków trafiło w zbiorniki z ciekłym azotem który zaczął się wylewać .
-O k***a ...lepiej się stąd wynoś bo jak chłodzenie rur wulkanicznych przestanie działać to całe to ustrojstwo pójdzie na dno . Miastu pewnie nic nie grozi ale ja i tak tu zostaję to są moi ziomale i z nimi zostaję rozumiesz facetko ?!
...
Zdecyduj co robić chociaż domyślam się ,że weźmiesz brata więc jak będziesz wracać opisujesz jak przebijasz się przez stada ,,homies'' i murzynów po czym wychodzisz na miasto gdzie rozległ się alarm i wracasz do domu unikając patrolu wtedy ja dam dialog z twoim ojcem i lulu. Jak go zostawisz lecisz sama tą samą drogą ale pamiętaj Abdul ma przyczepioną walizkę i każdy Terrorist chętnie pośle mu headshota  ,a Counter Terrorist też będą chcieli złapać ,,pakę''


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#8 2011-08-16 20:31:12

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

-Twoi ziomale? Hahahahahahaha! Jak będziesz miał kłopoty to nie oni będą ratować ci dupsko! Albo wracasz ze mną, albo licz na siebie głupi gówniarzu. Gdy przyjdzie co do czego, twoi "ziomale" wypną na ciebie swoje murzyńskie gangsta tyłki i zostaniesz sam. Jeśli jesteś choć trochę mądry, to pójdziesz ze mną. Ta walizka jest ze mną bezpieczniejsza... Mój urok osobisty pozwoli mi wyjść z każdej opresji... - poprawiłam włosy, które i tak już były dobrze ułożone.

Po długim wywodzie w ekstremalnych warunkach, dałam w długą. Zabrałam żakiet i udałam się drogą gdzie było najmniej ludzi. System chłodzenia został uszkodzony, więc nie traciłam czasu na jałową walkę tylko uciekałam odbijając się od innych, w miarę możliwości jak najprędzej. Umiałam jakiś tam styl walki (nie chce mi się otwierać KP a zapomniałam co napisałeś ^^') więc kilku murzynów w amoku nie stanowiło dużego problemu (przynajmniej taką mam nadzieję...) Gdy jakiś mudżin z afrika stanął na drodze to po prostu popychałam ich na gorące rury, przypieczone zadki (albo i nie tylko, w końcu to murzyni xD) powinny wystarczająco zniechęcić ich to walki ze mną.
Gdy już uciekłam ze strefy rażenia (z bratem, bądź nie, nie steruję NPC) po cichu wróciłam do domu.


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#9 2011-08-19 16:46:53

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Brat cię odepchnął .
-Za kogo ty się masz? Myślisz ,że tyle wiesz o życiu ,a sama nawet nie wiesz kim jesteś ! Jesteś kobietą ,a myślisz ,że masz jaja. Nie chcę by jakiś babochłop mi rozkazywał ! Nie masz żadnej kontroli nade mną.
Po wspaniałej akcji rodem z filmów klasy B trafiłaś z powrotem do miasta ,a z miasta wróciłaś do domu . Po powrocie ,,zaatakował'' cię twój ojciec .
-Kashmira gdzie ty byłaś?! W całym mieście trąbią o jakimś uszkodzeniu systemu chłodzenia i strzelaninie w rurach . Powiedz mi ,że Abdul nie ma z tym nic wspólnego !


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#10 2011-08-20 22:45:06

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

(nie mogę xD myślę, że mam jaja xD)
-Powiedzieć ci mogę, ale jak jest to sam go zapytasz jak wróci. Jeśli wróci. Myślałam, że jeszcze coś z niego będzie, ale wygląda na to, że jego przeznaczeniem jest śmierć. Naturalna selekcja...
Po powrocie przebrałam się w bardziej neutralne ubranie żeby ojciec wciąż pamiętał, że ma córkę. Przebierając się powiedziałam do lustra:
-Żeby ktoś się ze mną liczył, muszę wyglądać jak facet... Poza tym, tak jest bezpieczniej...- wzruszyłam ramionami i poszłam do ojca. - Masz dla mnie jakieś zajęcie?


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#11 2011-08-21 16:57:07

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

(oryginalnie miał powiedzieć ,że myślisz ,że masz k**asa i więcej bluzgać ale wygląda na to ,że masz inne skojarzenia ze słowem jaja pech następnym razem będę więcej bluzgać w końcu Abdul to  gangsta z miotaczem płomieni rodem z San Andreas . Mógł powiedzieć ,,penis'' ale szczegół ...)
Ojciec ukrył twarz w dłoniach i poszedł do kuchni . Jak wróciłaś przebrana i się spytałaś o zajęcie.
-Możesz ze mną pojechać na zakupy.
Po tych słowach ojciec wstał i wziął skórzaną kurtkę oraz kluczyki od samochodu i wyszedł z tobą . Zamknął drzwi i zostawił klucz pod figurką nietoperza koło drzwi dla Abdula .Wsiedliście do samochodu przy okazji dziwnie wyglądał silnik był na wierzchu ,a opony wyglądały jak w wozach pancernych i jak odpalał silnik pojawiło się parę wyładowań elektrycznych i dużo spalin wszystkie samochody są takie tutaj różnią je jedynie ilość metalowych płyt które zasłaniają szkielet i dają trochę bardziej cywilizowany wygląda ale takie samochody to kupują tylko szlachcice poza Aethorem bo nikogo nie obchodzi jak wóz wygląda . Na szczęście fotele były wygodne usiadłaś obok ojca który ruszył wozem silnik głośno pracował zagłuszając myśli . Gdy jechaliście ojciec się do ciebie odezwał .
-Kochanie jak tam w szkole ? Nigdy nie miałaś za dużo znajomych ale może teraz gdy znalazłaś się w ,,swoim'' gronie znalazłaś ludzi których mogłabyś nazwać przyjaciółmi lub lepiej może kogoś wyjątkowego spotkałaś?  No bo - KURWA CO ZA CH*J !
Krzyknął wściekle twój ojciec gdy ignorując pierwszeństwo na skrzyżowaniu jakiś łepek prawie wpakował mu się w maskę twój ojciec miał taki wyraz twarzy.
http://staticrps.komixxy.pl/uimages/201108/1313262514_by_Darkwer_500.jpg
-Szkoda ,że nie chcesz być policjantem wtedy to byś mogła tych wszystkich debili skretyniałych powsadzać i pozabierać im prawa jazdy no co za ludzie japie****le .
Po 10 minutach ciągłego krytykowania kierowców podjechaliście pod sklep spożywczy wysiedliście z auta i kupiliście co trzeba czyli:
-Sałatę .
-Zgrzewkę piwa .
-Paczkę papierosów .
-Mleko.
-Chleb .
-Mięso : Szynkę , piersi kurczaka , karkówkę .
Po czym wróciliście do domu tam zastaliście Abdula który siłował się z paką/walizką śpiewając przy okazji jakąś piosenkę której nie rozumiałaś http://www.youtube.com/watch?v=81PNJ53Ua4k
-Abdul! Wróciłeś ! Co to za walizka ?!
-Nie krzycz tak to walizka znajomego ale z powodu draki na ulicach musiałem wrócić do domu i muszę się tym zająć . No to ja zmykam na górę ,a przy okazji zajmij się córką bo ona to chłopa nie ma i się jej w d*pie poprzewracało .
Po tych słowach wziął pakę ze sobą do swojego pokoju .
-O co mu chodziło ? O twoją orientację seksualną? To to już wiem od dawna chyba ,że jest coś o czym nie wiem ?
(Możesz opisać na własny sposób robienie zakupów w sklepie możesz dać rozmowę z NPC i potem po rozmowie z fatherem możesz wyjść na miasto jak masz jakiś konkretny plan ale nie wiesz dokładnie jak wygląda miasto i jego rozrywki to mogę ci napisać na PW jeśli masz oczywiście zamiar rozpisywać posta.)


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#12 2011-09-10 20:40:39

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Ubrałam się normalnie, by nie narażać się na komentarze tego debila brata. Nucąc sobie wyjątkowo dziwną piosenkę, którą podłapałam mimowolnie, udałam się na spacer w brudne cywilizacją miasto. Po drodze napotkałam na babcie z wnuczkiem.
*dialog babci z wnuczkiem*
-Ale se babcia wyjebała kreskę aż na skroń...
-Aha.
*koniec dialogu*

Minęłam także mały neonowy kościółek stojący na tle wielkiego złocistego meczetu. Kilku żebraków udających chorych, cygankę w 20 miesiącu ciąży i starca z podrapaną gitarą. Nie spotkałam Świadków Jehowy.

Obok plakatów kinowych 3 części Titanica stał diller który chciał mi sprzedać nowy świat pozbawiony problemów, jednak kasę miałam tym razem wydać na coś innego więc podziękowałam i udałam się do centrum handlowego niedaleko perfumerii, gdzie zakupiłam C-thru ametyst i legginsy.
- Ech...Bycie dziewczyną jest takie kłopotliwe... - Skierowałam kroki do działu z kosmetykami i artykułami higienicznymi i zakupiłam niezbędne każdej kobiecie produkty.
-Przydałby mi się  motor... - w myślach Fenrir, po spojrzeniu w portfel. - Może jednak wrócę pieszo...

- Dziwnie spokojnie tu jakoś...

Ostatnio edytowany przez yunalaska (2011-09-10 20:41:26)


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#13 2011-09-11 13:42:36

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

(20 miesięcy ciąży? One Piece? A może jakaś niezwykła zdolność?)
Młodzież zajmowała się swoimi sprawami ,a starsi swoimi . Po załatwieniu zakupów wróciłaś do swojego domu ale....nie trzeba było krakać. Przed domem stał wóz z zardzewiałą blachą i śmierdzący ,,ulicą'' to oznaczało tylko jedno kolegów twojego brata. Po chwili wypadli z twojego domu z bratem który mocno trzymał walizkę w rękach nadal jednak przykuty jedną ręką .  Weszli do wozu i próbowali odpalić ale...grat najwyraźniej padł.
-No co za!....Dobra idziemy na piechotę...
Wyszli z wozu i ruszyli ulicą z twoim bratem było ich 3 razem Abdulem 4 . Śledziłaś ich widać znowu będzie miał problemy . Szli całkiem długo aż doszli do jakiegoś hotelu .Abdul spytał kolegów.
-To nowa baza wypadowa?
-No szef dostał tę miejscówkę od wuja .
-Lepsza niż poprzednia.
-Niekoniecznie na drugim piętrze woda przecieka z rur i podłoga przecieka ale w porównaniu do poprzedniej bazy to JEST lepsze.
Cała czwórka weszła do hotelu . Nad wejściem zauważyłaś Pomarańczowo-żółty neon z nazwą hotelu ,,Gibson''. Obok była alejka do której weszłaś przez okna było widać jak czwórka wita się z kolegami przy wejściu i wchodzi po schodach wszyscy byli ubrani w porozrywane zielone kurtki wojskowe. Jak by ich tu śledzić? Drabina do schodów pożarowych nie jest spuszczona ,a przy wejściu jest parę goryli .
Twój EQ: Zakupy , kobiece ubranie .
Możliwości : wejść do sąsiedniego budynku i zeskoczyć na dach hotelu . Lub wykombinować coś innego. ..


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#14 2011-09-11 17:26:09

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

W mniej uczęszczanym miejscu postanowiłam zmienić image, załżyłam kobiece ubranie, rozpuściłam włosy by minimalnie obniżyć ryzyko rozpoznania. make-up, szpilki i ciemne okulary. Słowem - seksbomba z końca lat 80.
- Na takie ciuchy nikogo raczej nie poderwę...- westchnęłam i poszłam dalej. Nie chciałam tracić czasu na skradankę więc wpadłam na nieco głupi, ale zarazem genialny w swej prostocie plan...
- Hej, przepraszam, chyba zabłądziłam... jakiś facet umówił się w okolicy ze mną. Miałam czekać na kolesia z walizką, ale się odrobinę spóźniłam i nie wiem czy jestem tu gdzie powinnam... - zalotnie spojrzałam, ale starałam się wyglądać jak zdecydowana businesswoman.- mógłby mi pan pomóc?


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#15 2011-12-24 23:42:40

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Mężczyzna który stał przed drzwiami hotelu spojrzał się na ciebie bardzo namiętnym wzrokiem ale jednocześnie się zarumienił (chyba lubi kobiety w okularach.) .
-Ja...eee no wiesz  nikogo tu nie widziałem ...słuchaj władze miasta ograniczają na ogrzewaniu i za kwadrans w tej części zrobi się zimno jak cholera-!? P-przepraszam za język..może się rozgościsz wewnątrz hotelu jest okno z widokiem na zewnątrz to bedziesz mogła poczekać na niego ,a jak się nie zjawi to ttylko się przeziębisz na chłodnym powietrzu c-co ty na to?
Mężczyzna z twarzą bruute'a (berserkera) w skórzanej kórtce widać padł twojemu urokowi ale pamiętaj w środku jest jeszcze paru mężczyzn .
-Wiesz było by miło z twojej strony-*Boże nie cierpię tego kobiecego udawania...* -nie będą twoi koledzy mieli nic przeciwko?
-No coś ty śmiało chodź ze mną!
Homie się wpuścił do holu hotelu za ladą siedzi jeden murzyn w charakterystycznej kurtce gangu z kapturem na głowie przy okazji czarny jest jak noc (mężcyzna nie kaptur) jeden siedzi i bawi się paprostką na stole ,a trzeci czyta gazetkę przyrodniczą o zającach(krótko mowiąc playboya) na  schodach.
-Co za jedna?
-Taka znajoma zimno na dworze a czeka na chłopaka to jej zaproponowałem by sobie poczekała tutaj. ...eee proszę tam masz wolne siedzenie-wskazał ci fotel w kącie obok tego na którym siedział facet z paprotką .
-Dziękuję .
usiadłaś na fotelu zastanawiając się co dalej .Nagle dojrzałaś małą dziurę za fotelem gościa z paprotką i w dziurze kabel prawdopodobnie instalacja elektryczna ,a światło w budynku dziwnie migotało gdyby tak uszkodzić instalację. Można też zaczekać i walnąć kit w stylu muszę do kibelka i ogłuszyć gościa która za tobą pójdzie jeśli pójdzie...zresztą sama wiesz co robić albo dywersja albo matrix ( w sensie dużo kopniaków i murzyńskich akcji...chociaż ty jesteś bardziej ciemnoskórą arabką jak yoruichi chociaż ona nie arabka ale odcień skóry podobny.)


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

#16 2011-12-25 21:47:52

yunalaska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

- Przytulnie tutaj. - mialam przy sobie perfumy. produkt łatwopalny. moze by tak....- dyskretnie zdjęłam korek z perfum, które równie zajebiście dyskretnie rozlałam niedaleko instalacji elektrycznej. *ups, jaka ze mnie niezdara* pomyślałam.
- Panowie...Ma może któryś moglby użyczyć mi ognia? - spojrzałam zalotnie. - dostawszy ognień (na pewno ktoś ma ogień, nawet jakby mieli krzesać krzesiwem to damie sie nie odmawia....) papieros "niechcący" upada na ziemię. Robi się ognień. (tak, wiem naciągane jak pończochy ale efekownie jak kino bollywood). Gdy robi się cieplej, postanawiam poszukać brata, wykorzystując chaos.


If I am the storm if I am the wonder (tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp tu tu tu cziupp...)

Offline

 

#17 2012-02-07 22:05:30

 BEO

Ahh, Kos, or some say Kosm...Do you hear our prayers?

Skąd: You will never find me!
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 232
Punktów :   

Re: Kashmira Mercury Ata'Allah -Child in time .

Twoja akcja się udała i zrobiło się dużo dymu i śmierdziało jak od starej panny perfumami ale no najważniejsze ,że się udało .Weszłaś na drugie piętro budynku tam najwyraźniej miejsce wypoczynkowe bo od pokoju do pokoju łaziły kobiety omijasz to miejsce tramwajostytko i idziesz wyżej.Na trzecim piętrze jest paru strażników śpiących jak kamień na korytarzu i uwaga na korytarzu są trzy drzwi oczywiście nie ma zadnego problemu wszystkie sprawdzić więc lecisz wszystkie po kolei aż do trzecich i tam w gabinecie próbują odpiłować łańcuch od walizki brata widać jakoś się pogodzili i nie chcieli mu uciąć ręki .
-kurwa to miała być kasa na broń.
-A teraz cały interes poszedł się jebać .
-A tam było minęło ..nie Abdul?
-Nie sądzę by było tak prosto tamci jak się nam do dupy dobiorą teraz .
-Nie panikuj jakoś to przezyjemy....jakoś ...najwyżej będziemy biali jeśli wiesz co mam na myśli.
Abdul i paru innych zaczęło się śmiać tylko ten co piłował się nie śmiał.
-O co chodzi ? ja nie rozumiem tego białego po śmierci.
-Co jest białe u czarnego?
-.........sperma?
-Głupi kurwa jesteś nasze kości małpo !
Było gangsta i wesoło czy tak zawsze będzie? Czy warto się narażać dla braciszka CJ ?


https://lh3.googleusercontent.com/rstQqgRYUFeVXrnFAnNJF4MLTkLzHm6Sz_rW6V6dvA=w255-c-h142-k-nohttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/iori%20vent.gifhttp://boollette.free.fr/images/kof/gifs/kyo%20vent.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl